5. května se akce zúčastnilo

Počet běžců

Počet km

Počet chodců

Počet km

vysledky0605

Vítejte na stránce 4. virtuálního BĚHU A PROCHÁZKY PRO MIMINKA DO DLANĚ.

Tradičně první květnovou neděli, letos 5. května 2024, jsme vyběhli a vyrazili na procházku s cílem podpořit rodiče předčasně narozených dětí na jednotkách intenzivní a intermediální péče 27 českých perinatologických center, kde se specializují na péči o nezralá a nemocná miminka. Oslavili jsme Světový den rodičů předčasně narozených dětí.

V minulých letech se zúčastnilo celkem 17 301 účastníků a rozdělili jsme celkem 2 912 325 Kč. Letošní výsledky aktuálně vyhodnocujeme.

Můžete běžet nebo jít na procházku kdykoliv a kdekoliv a vybrat si neonatologické oddělení, kam poputuje vaše startovné. "Svému" oddělení můžete v rámci startovného darovat jakoukoli částku, minimální je 200 Kč, nebo svým startovným můžete podpořit Nedoklubko.

Cílem akce je spojit se, zaběhat si s vědomím toho, že pomáhám někomu, kdo pomoc potřebuje. Nebo si užít originální procházku s rodinou, přáteli či kolegy, zapojit děti a ukázat jim, že pomáhat těm, kteří to potřebují je přirozené a dobré.

Děkujeme hlavním partnerům projektu

1
8
2

Děkujeme mediálním partnerům projektu

3
4

Děkujeme za firemní registrace pro konkrétní neonatologické centrum nebo pro Nedoklubko

v hodnotě 5 000 Kč:

 • FORVIA Faurecia Česká republika s.r.o.,
 • HITmedia s.r.o.,
 • Plus Production Prague s.r.o.,
 • MUDr. Dagmar Kořistková,
 • Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.,
 • CENTRAL-POOL s.r.o., ProfyGyn s.r.o.,
 • H - TIPOL Halašta s.r.o.,
 • Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim
 • Yusen Logistics Praha

 

Naše koordinátorky připravily regionální akce, přidáte se k některé? Stačí se zaregistrovat pro dané oddělení a přijít na místo srazu...

 

 • PRO APOLINÁŘSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 U PÉTANQUE HŘIŠTĚ NA LETNÉ
 • PRO ÚSTECKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 HLAVNÍ PLÁŽ JEZERO MILADA
 • PRO PODOLSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 VCHOD DO ÚPMD
PRO HAVLÍČKOBRODSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 14:00 AVEKAVE PARK BUDOUCNOST
PRO MOTOLSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 BISTRO NEKONEČNÁ VCHOD DO OBORY HVĚZDA
PRO JIHLAVSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 LÁVKA U PIVNICE ZA RESTAURACÍ VENUŠE
PRO ZLÍNSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 DEER COFFEE OTROKOVICE
PRO KARLOVARSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 14:00 AREÁL ROLAVA
PRO MOSTECKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00-16:00 KOLEM JEZERA MOST
PRO UHERSKOHRADIŠŤSKÁ MIMINKA DO DLANĚ 10:00 KAFEC U KOMÍNA, MORAVNÍ NÁMĚSTÍ
PRO MIMINKA DO DLANĚ V HRADCI KRÁLOVÉ 13:00 U DĚTSKÉ KLINIKY FNKV
PRO OLOMOUCKÁ MIMINKA DO DLANĚ 14:00-17:00 VÝSTAVIŠTĚ FLÓRA PAVILON G
25
9
14
7
3
5
1
VIZUÁLY BĚH a PROCHÁZKA regiony
11
13
16
VIZUÁLY BĚH a PROCHÁZKA regiony-2

Jak se přihlásit na tuto akci?

DŮLEŽITÉ!!! Zkontrolujte si, že v registračním formuláři uvádíte správnou e-mailovou adresu! Když ji uvedete špatně-může to být jen překlep, nepřijde vám potvrzení o přijetí platby ani startovní číslo. Potvrzení o platbě má přijít hned po připsání částky, startovní číslo v řádu dnů, negeneruje se automaticky. Děkujeme za pochopení, ušetří to spoustu práce...:-)

1) Stiskněte registrační tlačítko.

2) Vyberte kategorii - Můžete se zaregistrovat na běh nebo procházku jako jednotlivec, nebo zaregistrujte rovnou celou rodinu, tým nebo kolektiv. Podle počtu účastníků zvolte kategorii a pokračujte k vyplnění registračních údajů. Výši darované částky můžete ručně změnit podle počtu účastníků, necháme na vašem uvážení, ale mělo by to být alespoň 100 Kč za osobu ve větší skupině. Jen si představte, že za 200 Kč už dokážeme doručit jedné rodině podpůrné materiály, které jim pomůžou první dny na neonatologii snáz zvládnout...

3) Vyberte neonatologické oddělení. Vyberte si jedno z 27 pracovišť, se kterými spolupracujeme. Nebo označte Nedoklubko. Název se zobrazí na vašem startovním čísle.

4) Zadejte jméno, jak se vám bude zobrazovat na startovním čísle. Můžete využít až dva řádky. Na jeden řádek uvádějte maximálně 18 znaků. Fantazii se meze nekladou, buďte kreativní. 🙂

Pozorně si přečtěte důležité informace na této stránce a postupujte podle instrukcí v registračním formuláři. Máte další otázky? pište Markétce na nedoklubko@nedoklubko.cz

Startovní číslo vám přijde na e-mail a to sdílejte na svých sociálních sítích ve feedu nebo Stories, moc prosíme!

Nezapomeňte označovat @nedoklubko_cz na IG nebo @nedoklubko na FB a přidat hashtag #promiminkadodlane.

Můžete přidat rovnou odkaz na registraci: www.miminkadodlane.cz Máme také na obou sítích GIF-najdete ho zadáním hesla Nedoklubko ve vyhledávání GIFu.

Dáváte tím vědět světu, že běžíte nebo jdete pro dobrou věc a nám tím pomáháte propagovat akci samotnou. A z toho máme v Nedoklubku velkou radost!:-)

HRACÍ KARTA NA PROCHÁZKU PRO MIMINKA DO DLANĚ

Připravili jsme pro účastníky procházky Hrací kartu, aby si mohli v průběhu trasy plnit úkoly. 🤩👨‍👩‍👧‍👦
Úkoly berte jako inspiraci. Nic není povinné. Můžete si je podle svých možností a potřeb modifikovat a upravovat... Jen si přejeme, aby vaše procházka první květnovou neděli byla originální... 💜💜💜
hracikarta

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI


Musím zaznamenávat uběhnutou nebo ušlou trasu a dokládat screenshot aplikace?

V krátkém dotazníku, který bude každý účastník zapisovat výsledky, se vás budeme ptát na počet kilometrů. Pro vlastní potřebu si můžete trasu změřit, ale nám nemusíte s námi sdílet fotografii aplikace, bude stačit jen zápis počtu kilometrů do tabulky. 

Jakou aplikaci mám použít na měření trasy?

Jakoukoliv aplikaci, která vám změří délku vaší trasy.

Nenašla jsem v nabídce porodnici, kde se narodilo naše dítě. 

Akci pořádáme pro neonatologická oddělení, která s námi spolupracují. Jedná se o 12 perinatologických center intenzivní a 15 intermediální péče. Pokud jste si nevybrali z nabídky, ale chcete se k nám připojit, vyberte Nedoklubko. I pro nás můžete běžet nebo jít na procházku a budeme moc rádi za podporu!!:-)

Škoda, že se nemůžu zúčastnit, nejsem z Prahy/Brna/Ostravy....

Tato akce je unikátní v tom, že běžet nebo jít na procházku můžete  5. května pro MIMINKA DO DLANĚ KDEKOLI A KDYKOLI. Jen si zvolíte trasu, její délku a víte, že tentokrát běžíte nebo jdete pro dobrou věc. Klidně v Austrálii.:-) A nezapomeňte nám o tom dát vědět!

Kolik musím uběhnout/ujít?

Záleží čistě na vašich možnostech, kondici, času. Můžete zaběhnout maraton, nebo symbolicky oběhnout blok. Důležité je se zúčastnit a podpořit neonatologické oddělení, které si vyberete.

Proč pořád děláte virtuální běh? Chceme se potkávat, když už to zase jde...

Online model virtuálního běhu se nám osvědčil. Každý může podpořit právě to své oddělení a ještě nemáme takové možnosti, abychom v jednu chvíli zvládli uspořádat v jednom dni 27 akcí po republice. Proto spoléháme na to, že se akce osvědčila a mohli jsme spolu s vámi podpořit všechna naše spolupracující oddělení, celkem jsme už rozdělili téměř 3 miliony korun. V mnohých městech ale naše koordinátorky připravují společný start, trasu procházky a podobně. Sledujte tuto stránku a událost na Facebooku, informace postupně doplníme.

Chybí Vám tu odpověď na Vaši otázku? prosím napište na nedoklubko@nedoklubko.cz, odpovíme a přidáme i pro ostatní! Děkujeme!!!

Pobyt v perinatologickém centru je doslova běh na dlouhou trať. Pro děti i jejich rodiče.

Našimi běhy pro miminka do dlaně na to chceme upozornit a oslavit sílu, odhodlání a vytrvalost všech zúčastněných. 

Děkujeme za to, že letos poběžíte nebo půjdete s námi!

V LETECH 2021 - 2023 SE TÉTO NAŠÍ VIRTUÁLNÍ AKCE ZÚČASTNILO

BĚŽCŮ
ÚČASTNÍKŮ PROCHÁZKY

CELKOVÝ VÝTĚŽEK V LETECH 2021-2023