logo běh

DO ZAČÁTKU AKCE ZBÝVÁ

Den
Hodin
Minuta
Vteřina

V LETECH 2021 A 2022 SE NAŠÍ VIRTUÁLNÍ AKCE ZÚČASTNILO

BĚŽCŮ
ÚČASTNÍKŮ PROCHÁZKY

A CELKOVÝ VÝTĚŽEK NA PODPORU NEONATOLOGICKÝCH ODDĚLENÍ V ČR ČINIL

5
9
1

V rámci projektu MIMINKA DO DLANĚ pořádáme charitativní běhy s cílem upozornit na problematiku předčasného porodu, vyzdvihnout špičkovou úroveň české neonatologie a finančně podpořit konkrétní neonatologická oddělení, která o předčasně narozená miminka pečují.

Také chceme podpořit rodiče, kteří tráví aktuálně s dětmi čas na neonatologickém oddělení a vzkázat jim, že v tom nejsou sami. Cílem akce je spojit se, užít si hezký a smysluplný den a ukázat našim dětem, že i takto se dá pomáhat. A samozřejmě obdarovat novorozenecká oddělení tím, co aktuálně nejvíce potřebují. Startovné poputuje na podporu konkrétního neonatologického oddělení, kde o předčasně narozené děti s láskou pečují.

V roce 2023 poběžíme a půjdeme pro MIMINKA DO DLANĚ opět první květnovou neděli

u příležitosti Světového dne rodičů předčasně narozených dětí.

Poběžíte nebo půjdete letos 7. května s námi? Můžete běžet nebo jít KDEKOLIV A KDYKOLIV během celého dne.

Jak postupovat, když se chcete přihlásit na tuto akci?

  1. Stiskněte na registrační tlačítko, dostanete se na registrační formulář.
  2. V registračním formuláři si zvolte zda chcete běžet, nebo jít na procházku.
  3. Nezapomeňte vybrat, pro jakou nemocnici. (název nemocnice se zobrazí na vašem startovním čísle)
  4. Zadejte si, jak se vám bude zobrazovat jméno na startovním čísle. Můžete využít až dva řádky.
  5. Zvolte darovanou částku. Minimální částka pro jednu osobu je 100 Kč, ale můžete svému oddělení darovat libovolnou částku. Pokud registrujete rodinu, pracovní kolektiv nebo zkrátka jakoukoli skupinu, částka by měla odpovídat počtu účastníků krát 100 Kč.

Po registraci vám přijde potvrzení na mail. !!! Zkontrolujte si, zda uvádíte správnou mailovou adresu, protože když ji uvedete špatně, nepřijde vám potvrzení ani startovní číslo. Ale dá se to řešit, v případě jakýkoli nejasností a otázek pište Markétce na nedoklubko@nedoklubko.cz

Startovní číslo vám přijde na mail a to sdílejte na svých sociálních sítích ve feedu nebo Stories.

Nezapomeňte označit @nedoklubko a přidat hashtag #promiminkadodlane.

Dáváte tím vědět světu, že běžíte nebo jdete pro dobrou věc a nám tím pomáháte propagovat akci samotnou. A z toho máme v Nedoklubku velkou radost!!!:-)

HRACÍ KARTA NA PROCHÁZKU PRO MIMINKA DO DLANĚ

Připravili jsme pro účastníky procházky Hrací kartu, aby si mohli v průběhu trasy plnit úkoly. 🤩👨‍👩‍👧‍👦
Úkoly berte jako inspiraci. Nic není povinné. Můžete si je podle svých možností a potřeb modifikovat a upravovat... Jen si přejeme, aby vaše procházka první květnovou neděli byla trošku jiná, než všechny vaše předešlé... 💜💜💜
FINAL Hrací karta Procházka
FINAL Hrací karta print

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

 

Jakou aplikaci mám použít na měření trasy?

Jakoukoli. Můžete trasu změřit na hodinkách, použít jakoukoli aplikaci, kterou běžně používáte, nemáme žádné speciální požadavky. 

Nenašla jsem v nabídce porodnici, kde se narodilo naše dítě. 

Akci pořádáme pro neonatologická oddělení, která s námi spolupracují. Jedná se o 12 perinatologických center intenzivní a 15 intermediální péče. Plus spolupracujeme s 5 dalšími odděleními, kde pečují o předčasně narozené děti. Pokud jste si nevybrali z nabídky, ale chcete se k nám připojit, vyberte Nedoklubko. I pro nás můžete běžet nebo jít na procházku a budeme moc rádi za podporu!!:-)

Škoda, že se nemůžu zúčastnit, nejsem z Prahy/Brna/Ostravy....

Tato akce je unikátní v tom, že běžet nebo jít na procházku můžete  7. května pro MIMINKA DO DLANĚ KDEKOLI A KDYKOLI. Jen si zvolíte trasu, její délku a víte, že tentokrát běžíte nebo jdete pro dobrou věc. Klidně v Austrálii.:-) A nezapomeňte nám o tom vědět!

Kolik musím uběhnout/ujít?

Záleží čistě na vašich možnostech, kondici, času. Můžete zaběhnout maraton, nebo symbolicky oběhnout blok. Důležité je se zúčastnit a podpořit neonatologické oddělení, které si vyberete.

Proč už neorganizujete akci někde v parku? Chceme se potkávat, když už to zase jde...

Online model virtuálního běhu se nám osvědčil. Každý může podpořit právě to své oddělení a ještě nemáme takové možnosti, abychom v jednu chvíli zvládli uspořádat v jednom dni 32 akcí po republice. Proto spoléháme na to, že se akce vloni osvědčila a mohli jsme spolu s vámi podpořit všechna naše spolupracující oddělení. V mnohých městech ale naše koordinátorky připravují společný start, trasu procházky a podobně. Sledujte tuto stránku a událost na Facebooku, informace postupně doplníme.

Chybí Vám tu odpověď na Vaši otázku? prosím napište na info@nedoklubko.cz, odpovíme a přidáme i pro ostatní! Děkujeme!!!

Pobyt v perinatologickém centru je doslova běh na dlouhou trať. Pro děti i jejich rodiče.

Našimi běhy pro miminka do dlaně na to chceme upozornit a oslavit sílu, odhodlání a vytrvalost všech zúčastněných. 

Děkujeme za to, že letos poběžíte nebo půjdete s námi!