
Na start dětských závodů se letos postavilo neuvěřitelných 135 malých závodníků, aby svou odhodlaností a rychlostí symbolicky zabojovali za všechna miminka, která se narodí předčasně. V cíli si mohlo každé dítě hrdě odnést medaili v podobě háčkovaného srdíčka, pro ty nejmenší byly připraveny i plyšáčci a autíčka. O radost se postaraly i dárky v naší tombole, které si účastníci vytočili v kole štěstí.
Letošním nádherným zpestřením akce byla procházková trasa pro děti, kterou si připravilo Centrum Zuzka pod vedením Zuzky Dokoupilové. Děti a jejich rodiče se na jednotlivých stanovištích mohli dozvědet něco ze života miminek, které se narodí předčasně a vyzkoušet si například přebalování s pomocí mini plenek Pampers, krmení pomocí stříkačky, nebo jiné pohybové či výtvarné aktivity. Jako dárek na památku, který hrdě poneseme na oddělení, děti připravily obraz se srdíčky a vzkazy pro miminka.


Moc děkuji: Obchodní centrum Bondy, Zdravotní pojišťovna Škoda, Bezobalový obchod Refill, kavárna škoda nezajít, RePello, Hrad a zámek staré hrady, Ovocňák, Škofit, Finewex a Kopalovic uzenářství, kteří naší akci podporují již opakovaně a moc si toho vážim.
Za fotovzpomínky děkuji Zdeněk Kolín: Josyma běh | Zonerama.com heslo: josyma
Letošní výtěžek je krásnych 87 564 Kč. Díky tomuto daru, tak naše plánovaná rekonstrukce rodičovské místnosti na Novorozeneckém oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi může začít.
Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro Neonatologii v Mladé Boleslavi na fotografii se svojí krásnou a úžasnou rodinou

Napsat komentář