Načítám Akce

« Všechny Akce

2. Kongres Nedoklubka

13. listopadu 9:00 - 14. listopadu 17:00

Dobrý den,

děkuji za Váš zájem o náš kongres, který tradičně pořádáme u příležitosti oslav Světového dne předčasně narozených dětí.

Dovolte mi ho krátce představit. Letos se sejdeme podruhé v Cinestar Anděl v Praze, abychom si připomněli důležitost a úspěchy českého porodnictví a neonatologie. Mezi hlavní témata kongresu patří opět novinky v péči o rizikově těhotné a laskavá péče o předčasně narozená miminka. Stále je pro nás velmi důležité téma ZERO SEPARATION, blízký kontakt s rodiči. Letos budeme klást velký důraz na psychiku rodičů, ale také psychologickou podporu zdravotníků, kteří o miminka a rodiče každý den pečují. Už nyní vám mohu prozradit, že přivítáme opět mezinárodní vzácné hosty. Kromě jednoho světoznámého neurovědce a propagátora ZERO SEPARATION a skin-to-skin kontaktu se s vámi přijedou podělit o své zážitky, zkušenosti a jejich práci pro rodiny předčasně narozených dětí také mé kolegyně z Bulharska, Ukrajiny a Maďarska. Náš kongres má být totiž o sdílení, zážitcích a inspiraci. A to ten letošní bude bez pochyb takový…

I letos zveme do jednoho sálu gynekology, perinatology, porodníky, neonatologogy, porodní asistentky, neonatologické sestry, laktační poradkyně a budeme se navzájem obohacovat a inspirovat.

Cíl kongresu zůstává stále neměnný: Ten nejlepší start do života předčasně narozených novorozenců.

Těšíme se na vás!

Lucie Žáčková, předsedkyně a výkonná ředitelka Nedoklubko z.s.

Podrobnosti

Zahájení:
13. listopadu 9:00
Ukončení:
14. listopadu 17:00
Webová stránka:
http://kongres.nedoklubko.cz/

Pořadatel

Nedoklubko

Místo konání

Cinestar Anděl
Radlická 3179/1E
Praha 5 Smíchov, Praha 15000
+ Google Mapa