Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZRUŠENO – Běh pro miminka do dlaně hlavního města Prahy

3. května 14:00 - 18:00

Už jistě víte, domysleli jste si, tušíte…
Bohužel Běh pro miminka do dlaně –  neproběhne. 😞
Je nám to líto. Moc. Ale snažíme se vám to vynahradit jinými způsoby. Navíc jsme přidali k pěti pražským neonatologiím ještě i tu v nemocnici Královské Vinohrady a Kliniku dětského a dorostového lékařství Karlov.
Situace je vážná. A my si její vážnost uvědomujeme.
Zatím je to tak, že aktuálně většina neonatologických oddělení uvítá nanofiltry do šitých bavlněných roušek s kapsičkou. K dnešnímu dni evidujeme registrace na všechny závody a procházku v celkové sumě 26.900 Kč. To může být dobrý začátek pro pokrytí potřeb všech pražských neonatologických center zhruba na měsíc duben.
Zásobu vhodných roušek s nanofiltrem poskytneme zejména maminkám, které nutně musí chránit sebe, miminko ale zároveň zdravotnický personál před nákazou zvenčí. Doba už je taková.
A snažíme se v první vlně zásobit pražská centra a následně ihned i nemocnice v regionech, které také projevily zájem o filtry z nanovlákna.
Když už totiž nemůžeme naši pražskou akci uskutečnit, vnímáme to jako výzvu pro podporu plošně všech neonatologií v zemi zapojených do našeho dlouhodobého projektu Mámy pro mámy.
Projekt s výzvou na platformě darujme.cz pro podporu center v celé České republice připravujeme a budeme publikovat v pondělí 6. dubna 2020.
Děkujeme, že jste s námi i v těchto dobách. Opatrujte se, buďte zdrávi a zachovejte nám, prosím, svou přízeň.
Vaše Nedoklubko

Podrobnosti

Datum:
3. května
Čas:
14:00 - 18:00
Webová stránka:
https://www.nedoklubko.cz/projekty/beh/beh2020praha/

Místo konání

Praha, Obora Hvězda